Fleischsaftgarung
- vienādas kvalitātes barība suņiem un cilvēkiem

Tu atrodies šeit:  /

Mitrā suņu barība, kas pagatavota ar Fleischsaftgarung

Lai pagatavotu barību, mēs izmantojam Fleischsaftgarung metodi. Tā tika izstrādāta nevis barības ražošanas industrijā, bet virtuvē. Šī metode ir balstīta tehnikās, ko šefpavāri bieži izmanto, lai gaļu padarītu garšīgāku un veselīgāku, izmantojot pašas gaļas sulas. Fleischsaftgarung ir rūpīgi izvēlēta šo gatavošanas tehniku kombinācija, kas adaptēta suņu fiziskajām vajadzībām un interesēm.

Fleischsaftgarung ir process, kurā svaiga gaļa tiek sutināta savā uzturvielām bagātajā sulā, gluži kā virtuvē. Mūsu mitrā barība ir radīta, izmantojot īsas vārīšanas tehniku. Šis gatavošanas paņēmiens darbojas tikai Tetra Recart® kartona kastītē, jo tur caur šaurajām malām tiek sasniegta svaigās gaļas iekšējā temperatūra ātrāk nekā skārdenē.

Fleischsaftgarung (FSG) metode rada svarīgas mūsu mitrās barības īpašības, kuras tik ļoti novērtē suņu saimnieki:

Fleischsaftgarung saglabā bioloģiski svarīgās uzturvielas mūsu mitrajā pārtikā. Iemesli tam ir:

 • uzturvielām bagātā gaļas sula svaigā gaļā,
 • samazināts gatavošanas laiks, salīdzinot ar parasto mitro pārtiku un
 • gaļas sula, kas nav atšķaidīta ar ūdeni.

Fleischsaftgarung rada kārumu jūsu sunim:

 • Svaiga gaļa (muskuļu gaļa, bez kautuves atkritumiem) tiek pagatavota tīrā veidā gaļas sulā. Tas nozīmē – bez ūdens pievienošanas.
 • Pateicoties īsas gatavošanas tehnikai, saudzīgai sagatavošanas metodei Tetra Recart® kartona kastītē, aromāts netiek pārcepts, kā tas bieži notiek ar gaļas konserviem.

Fleischsaftgarung nozīmē, ka mitrā pārtika ir labi sagremojama. Iemesls tam ir lielais svaigas gaļas daudzums, kas, ļauj pagatavot gaļu savā sulā. Mūsu suņu gremošanas sistēma ir piemērota gaļai. Tas nozīmē, ka suņi gaļu sagremo ātrāk un pārstrādā to labāk nekā cilvēki. Tāpēc mūsu mitrā barība ir dabiski piemērota vieglai sagremošanai un efektīvai barības pārstrādāšanai. Rezultātā fekāliju daudzums ir attiecīgi neliels, izmēriem atbilstošs un tam nav nepatīkamās smaržas. Izkārnījumu kvalitāte atvieglo jūsu sunim defekācijas procesu (vienu vai divas reizes dienā).

Gatavojot ar  Fleischsaftgarung, svaiga gaļa tiek pagatavota tikai savā gaļas sulā. Nepievienojot vārīšanai ūdeni vai buljonu, mitrā barība, kas pagatavota ar gaļas sulu, paliek neatšķaidīta. Tāpēc uzturvielu daudzums, ko sniedz Platinum mitrā barība, kas pagatavota ar gaļas sulu, ir ievērojami lielāks, salīdzinot ar lielāko daļu mitro ēdienu piedāvājumu un nepieciešams mazāk barības. Mazāks barības daudzums atslogo kuņģi un gremošanas sistēmu, kas labvēlīgi ietekmē veselību ilgtermiņā.

Sausā barība, pagatavota ar Fleischsaftgarung, satur tikai jūsu suņa veselībai vitāli nepieciešamos ogļhidrātus, kas nesatur glutēnu, graudus, soju un ģenētiski modificētus organismus (GMO), jo pārāk liels ogļhidrātu daudzums palēnina gremošanu un ir izplatīts zobakmens izraisītājs. Samazinot ogļhidrātu daudzumu līdz nepieciešamajam minimumam,

 • uzlabojas gremošana un
 • samazinās zobakmens veidošanās risks.

Fleischsaftgarung (FSG) gatavo suņu barību tādā pašā veidā, kā tiek gatavota augstas kvalitātes cilvēku pārtika. Tā suņu barība ir līdzvērtīga cilvēku barībai. No pirmā acu uzmetiena dažiem suņu īpašniekiem tas var šķist nedaudz pārspīlēti. Taču tā nav, jo suns ir cilvēka labākais draugs. Pirms aptuveni 15 000 gadu suns pameta dzīvi savvaļā, lai pavadītu to kopā ar cilvēkiem. Mūsdienās suns dzīvo mūsu dzīves vidē un jūtas kā īsts ģimenes loceklis. Līdz ar to suņiem nevienā dzīves jomā nevajadzētu justies sliktāk nekā pārējiem ģimenes locekļiem.
Tādēļ mēs nesaucam ar Fleischsaftgarung pagatavoto barību par “suņu barību”. Galu galā, ģimenes loceklis vai labākais draugs netiek barots ar barību, bet gan ar pārtiku.

Šajā reklāmu saukļiem pārpilnajā pasaulē atšķirt labo no sliktā mēdz būt grūti.
Tādēļ mēs esam nolēmuši norīkot TÜV SÜD ELAB regulāri un patstāvīgi testēt mūsu suņu barību Fleischsaftgarung un publicēt testu rezultātus tiešsaistē, kur tie pieejami jebkuram interesentam.

Testu kritēriji ir formulēti kā jautājumi:

Vai sausā barība, pagatavota ar Fleischsaftgarung, ir patiesi pagatavota ar reklamēto svaigās gaļas daudzumu?

 • Jā, TÜV SÜD ELAB testā tas tika apstiprināts.

Vai uz iepakojuma norādītie dati par barības saturu ir patiesi?

 • Jā, TÜV SÜD ELAB testā tas tika apstiprināts.

Vai sausā barība, pagatavota ar Fleischsaftgarung, ir droša un nesatur tādas kaitīgās substances kā mikrobus, baktērijas (enterobaktērijas, E. coli, Bacillus cereus, stafilokoku, Clostridium perfringens, Salmonellu un citas), rauga sēnītes, pelējumu, kā arī smagos metālus un mikotoksīnus?

 • Jā, TÜV SÜD ELAB testā tas tika apstiprināts.

Plašāka informācija pieejama šeit: www.tuvsud.com/elab/PLATINUM

Lai konservēta pārtika sasniegtu nepieciešamo temperatūru, konservu bundžas tiek karsētas izteikti ilgāk, nekā Tetra Recart® kartona pakas, pateicoties to formai. Līdz brīdim, kad barība bundžas viducī sasniedz vajadzīgo temperatūru, barība bundžas sānos nereti ir jau pārgatavojusies, kas savukārt noved pie barības garšas notrulināšanās vai pat zuduma. Šī iemesla dēļ mūsu barība, kas pagatavota ar Fleischsaftgarung metodi, ir pieejama tikai Tetra Recart® pakās.
Salīdzinājumā ar skārdenēm, Tetra Recart® kartona pakas ir

 • Dabai draudzīgākas
 • Vieglāk izmantojamas
 • Ietaupa vairāk vietas.

Mūsu produkti