Interneta veikala “platinum.lv” lietošanas noteikumi

Ja neesat pārliecināti par Jūsu sunim atbilstošas barības izvēli, sūtiet e-pastu vai zvaniet uz norādīto telefona numuru, un mēs Jums ieteiksim pašu optimālāko variantu. Kad esat izvēlējušies preci, ielieciet to grozā, aizpildiet pasūtījuma formu, norādiet rekvizītus, nepieciešamo preci un piegādes adresi.
Rūpīgi aizpildiet visu pasūtījuma noformēšanai prasīto informāciju un, izmantojot šos datus, tiks sastādīts rēķins. Rēķins pēc pasūtījuma apstrādes tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu piegādes laiku. 

Lai izdarītu pasūtījumu, Jums jāaizpilda pirkuma forma – izvēloties preci, kuru vēlaties iegādāties, spiediet uz pogas “Ielikt grozā”. Ja esat ielicis preci grozā, neatverot preces aprakstu, parādīsies poga “Uz grozu” un spiežot uz tās, Jūs nonāksiet pie pasūtījuma noformēšanas. Ja vēlaties turpināt iepirkties, spiediet uz pogas “Turpināt iepirkties”, bet, ja vēlaties noformēt pirkumu, spiediet uz pogas “Tālāk”.
Ja vēlaties iegādāties vairākas preces vienības, Jūs varat ierakstīt vēlamo preču skaitu ailītē “Daudzums”, tāpat varat mainīt preces vienības daudzumu ar pogām “+” un “-“.

Uz grozu varat nokļūt arī nospiežot augšējā labajā stūrī uz preču groza. Ja Grozā ir preces, tas būs iezīmēts.
Izvēlieties apmaksas veidu, nospiežot uz attiecīgās ikonas. Ja būs nepieciešami papildus dati, lūdzu, aizpildiet visus prasītos laukus.
Nākamajā noformēšanas solī Jums jānorāda informācija par saņēmēju, piegādes veidu un vietu. Kad tas izdarīts, spiediet pogu “Tālāk”.
Šajā solī Jūs varat pārbaudīt, vai esat pasūtījis pareizās preces un pareizu skaitu, kā arī aplūkot, vai ir korekti ievadīta Jūsu kontaktinformācija. Ja kaut kas nav pareizi, spiediet pogu “Atpakaļ” un veiciet izmaiņas. Lai apstiprinātu pasūtījumu, spiediet pogu “Pasūtīt”.
Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu, un tuvākajā laikā nepieciešamības gadījumā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis, lai precizētu pasūtījuma detaļas.
Mēs saprotam, ka laiks ir nauda, tāpēc preču piegādes tiks veiktas maksimāli īsā laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.

Būsim priecīgi Jums palīdzēt!