Kaķu barība
Bez garšas uzlabotājiem un tāpat garšīga

Tu atrodies šeit:  /

Kaķu barība

Pirmo reizi Freshmeatdrier ir ļāvis pagatavot pilnvērtīgu sauso kaķu barību no svaigas gaļas. Freshmeatdrier izcilā īpašība: tas saglabā svaigas gaļas dabiskos mikroelementus un aminoskābes. Rezultātā MeatCrisp labāk aizvieto kaķu medījumu nekā lielākā daļa komerciālās kaķu barības. Tādā veidā MeatCrisp padara jūsu kaķi līdzsvarotāku un veselīgāku.

Freshmeatryer rada svarīgas MeatCrisp īpašības, kuras ļoti novērtē kaķu mīļotāji:

Freshmeatdrier “kraukšķina” svaigu gaļu ar citām kaķa veselībai būtiskām sastāvdaļām zemā temperatūrā un cirkulējošā gaisa plūsmā. Lēnais un vienmērīgais žāvēšanas process saglabā gaļas dabisko garšu, kā arī pareizu uzturvielu sastāvu, kas nepieciešams kaķu veselībai. Tāpēc arī bez atraktantiem MeatCrisp ir ļoti garšīgs jūsu kaķim.

Padziļināti pētījumi ir parādījuši, ka daudzas komerciālas kaķu barības neatbilst kaķu proteīna vajadzībām. Tas notiek, ja kaķu barība satur galvenokārt augu olbaltumvielas vai ir izgatavota no gaļas vai dzīvnieku miltiem. Dzīvnieku olbaltumvielas gaļas miltos vai dzīvnieku miltos ir mazāk vērtīgas nekā svaigā gaļā, jo dzīvnieku gaļa un citas sastāvdaļas pirms pārstrādes kaķu barībā jau ir vairākas reizes stipri karsētas. Salīdzinot ar svaigu gaļu, gaļas miltiem un dzīvnieku miltiem, kā arī augu olbaltumvielu avotiem ir zemāka olbaltumvielu sagremojamība un bioloģiskā vērtība, un tas pats attiecas uz uzturvielu saturu. Tāpēc MeatCrisp tiek gatavots tikai no svaigas gaļas.

Kaķi mīl MeatCrisp un pieturas pie tā. Ja jūsu kaķis nav viens no tiem, mēs atmaksāsim jums pilnu pirkuma cenu 100 dienu laikā pēc pirkuma un savāksim no jums barību bez maksas. Tas attiecas gan uz atvērtiem, gan neatvērtiem pārtikas maisiņiem. Vienkārši piezvaniet mums!

Mūsu produkti