Mūsu mērķis:
Augstāka dzīves kvalitāte mūsu labākajiem draugiem

Tu atrodies šeit:  /

Par mums

Suņu mīļotājiem ir skaidrs: suņns ir cilvēka labākais draugs. Es arī tā domāju un attiecīgi rīkojos. Mani sauc Rainer Voortman, un es esmu PLATINUM dibinātājs. Ir pagājuši gandrīz 20 gadi, kopš mēs tikāmies kopā ar diviem saviem tuvākajiem draugiem, ēdiena gatavošanas entuziastu un izgudrotāju, lai apspriestu jaunu veidu, kā pagatavot suņu barību. Mūsu projekts toreiz bija tikpat aktuāls kā tagad. Mēs vēlējāmies pacelt suņu barības gatavošanu līdz cilvēku barības līmenim, jo nevēlamies nostādīt cilvēka labāko draugu neizdevīgā stāvoklī.

Galvenais suņu barības avots neapšaubāmi ir svaiga gaļa, par ko liecina suņa zobi un ilkņi. Tāpēc mēs sīkāk aplūkojām svaigu gaļu un atklājām, ka svaigā gaļā esošā gaļas sula ir īpaši bagāta ar uzturvielām. Pēc tam mēs meklējām veidu, kā pagatavot svaigu gaļu, kas saglabātu uzturvielām bagātās gaļas sulas, tās neapūdeņojot un pat neizsūcot no svaigās gaļas. Mēs neatradām to, ko meklējām suņu barības nozarē, bet gan virtuvē, kur labākie šefpavāri bieži izmanto izsmalcinātas metodes, lai, izmantojot gaļas sulu, padarītu gaļu garšīgāku un veselīgāku. Mēs izvēlējāmies un apvienojām dažas no šīm gatavošanas metodēm. Tagad mēs šo jauno suņu barības pagatavošanas metodi saucam par Fleischsaftgarung (gaļas vārīšana savā sulā).

Mēs uzskatām, ka Fleischsaftgarung metode nodrošina mūsu labākajam draugam labāku dzīves kvalitāti. Viens no dzīves kvalitātes veidiem, piemēram, ir bauda, un tas ikdienā bieži tiek saistīts ar pārtiku. Lielu lomu tajā spēlē garša. Un tā neatšķiras mūsu labākajam draugam. Suņiem patīk arī ļoti garšīga maltīte. Tas nozīmē arī dzīves kvalitāti mums, kā arī mūsu sunim, ja barība nav smaga kuņģī, ir labi sagremota un izlietota, un, protams, ja ar labu uzturu saglabājam veselību.

Īsumā:
Mūsu suņi uzlabo dzīves kvalitāti, ja izturamies pret viņiem kā pret labāko draugu.

Suns

Snūpijs izskaidro mūsu pagatavošanas metodi