Nav vēdera uzpūšanās
pateicoties Fleischsaftgarung

Tu atrodies šeit:  /

Suņu barība, gatavota ar Fleischsaftgarung metodi

Kas ir Fleischsaftgarung?

Fleischsaftgarung metode tika izstrādāta virtuvē, nevis barības ražošanas industrijā. Šī metode ir balstīta tehnikās, ko šefpavāri bieži izmanto, lai gaļu padarītu garšīgāku un veselīgāku, izmantojot pašas gaļas sulas. Fleischsaftgarung ir rūpīgi izvēlēta šo gatavošanas tehniku kombinācija, kas adaptēta suņu fiziskajām vajadzībām un interesēm. 
Fleischsaftgarung suņu barība ir līdzvērtīga augstas kvalitātes cilvēku barībai. Tas pilnībā atbilst laikmetam, jo mūsdienās suņi ir ģimenes locekļi un vairs nav vilku bara daļa. Neviens nevēlas, lai pret viņa ģimenes locekli vai labāko draugu izturētos mazāk labvēlīgi, tāpēc suņiem tiek dota tādas pašas kvalitātes barība kā cilvēkiem.

Laipni lūdzam, Snūpij!

Snūpijs ir izraudzījies sevi par vēstnieku Fleischsaftgarung! Viņš palīdzēs mums izskaidrot šīs metodes īpašības.

Fleischsaftgarung suņu veselības aizsardzībai

Šajā reklāmu saukļiem pārpilnajā pasaulē atšķirt labo no sliktā mēdz būt grūti.
Tāpēc mēs arī esam nolēmuši uzticēt TÜV SÜD ELAB regulāri un neatkarīgi pārbaudīt mūsu suņu barību, kas pagatavota ar Fleischsaftgarung metodi un publicēt testu rezultātus tiešsaistē, kur tie pieejami jebkuram interesentam.

Testu kritēriji ir formulēti kā jautājumi:

Vai sausā barība, mitrā barība un kārumi, kas sagatavoti ar Fleischsaftgarung, ir patiesi pagatavota ar reklamēto svaigās gaļas daudzumu?

  • Jā, TÜV SÜD ELAB testā tas tika apstiprināts.

Vai uz iepakojuma norādītie dati par barības saturu ir patiesi?

  • Jā, TÜV SÜD ELAB testā tas tika apstiprināts.

Attiecībā uz kaitīgām vielām, piemēram, baktērijām (Enterobacteriaceae, E. coli, iespējamā Bacillus cereus, Staphylococcus, Clostridium perfringens, Salmonella u. c.), raugiem/pelējumiem, kā arī smagajiem metāliem un mikotoksīniem?

  • Jā, TÜV SÜD ELAB testā tas tika apstiprināts.

Plašāka informācija pieejama šeit: www.tuvsud.com/elab/PLATINUM

Fleischsaftgarung  īpašības mūsu suņu barībai:

  • Īpaši barojoša
  • Īsts kārums jūsu sunim
  • Viegli pārstrādājama
  • Sniedz enerģiju
  • Mazāk ogļhidrātu

Mūsu sausās barības papildu īpašības:

  • Mīksta, bet košļājama barība gaļas sulu dēļ
  • Neuzbriest suņa vēderā (nav vēdera uzpūšanās)

Daba radīja jūsu suņa ķermeni svaigai gaļai, par ko mums nepārprotami liecina suņa zobi un ilkņi. Un svaiga gaļa, protams, nebūtu svaiga bez uzturvielām bagātās gaļas sulas.

Dogs teeth

 

Fleischsaftgarung veselīgai dzīves kvalitātei

Kā jūs jūtaties? Atbildes uz šo jautājumu pamatā ir jūsu subjektīvā veselības uztvere. Cilvēkiem, tāpat kā suņiem, to veido tādi elementi kā fiziskā labsajūta, garīgais stāvoklis un sociālā situācija. Kā jūtas jūsu suns, kad jūs aizverat durvis tā priekšā? Fiziski vesels, bet …

Mājas suņa pirmsākumi meklējami aptuveni 15 000 gadu senā pagātnē. Mūsdienās suņiem patīk uzturēties mežā, taču tas noteikti nav alternatīvs dzīvesveids. Ģimene ir pilnībā aizstājusi suņa baru. Agrāk suņa uztveri par veselību noteica tā stāvoklis bara hierarhijā. Mūsdienās tā ir vieta ģimenē. Līdz ar to suņi nevienā dzīves jomā nedrīkst justies sliktāk nekā citi ģimenes locekļi vai viņu aprūpētājs.