PLATINUM suņu barība kā piedeva vai BARF alternatīva

BARF koncepcija – saīsinājums no “bioloģiski piemērots neapstrādāts uzturs” vācu valodā – apzīmē suņa barošanu tikai ar nepastrādātu un paša sagatavotu ēdienu, piemēram, svaigu gaļu, kauliem un dārzeņiem. Tomēr BARF nozīmē daudz vairāk. Tas atspoguļo cilvēka pārliecību barot savus mīļos četrkājainos biedrus veidā, kas ir līdzīgs to priekštečiem – vilkiem.

Pārliecināti BARF piekritēji piešķir lielu nozīmi svaigu produktu izvēlei un ievēro noteiktu suņu barošanas plānu. Tomēr veterinārārstiem ir kritisks skatījums uz šāda veida suņu uzturu. Viņi iesaka, ka dzīvnieku īpašniekiem vajadzētu dabīgam uzturam pievienot nepieciešamās sastāvdaļas, kas daudziem dzīvniekiem varētu būt vajadzīgas, izmantojot BARF uzturu. Šīs sastāvdaļas ir jānopērk atsevišķi un jāpievieno uzturam. Sastāvdaļas ietver, piemēram, kalciju, varu, cinku, jodu, A un D vitamīnu un dažus nebūtiskus, tomēr saprātīgus papildinājumus, piemēram, augus un zaļo mīdiju lipīdu ekstraktu.

PLATINUM suņu barība ir perfekta alternatīva vai BARF uztura papildinājums.

 • PLATINUM apzinās suņu izcelsmi no vilkiem, bet nepieļauj kompromisus piedevu kvalitātē
 • Mēs izmantojam neparasti augstu svaigas gaļas īpatsvaru (PLATINUM MENU: vismaz 83%)
 • Mēs bagātinām mūsu pilnīgo uzturu ar visām vajadzīgajām papildu sastāvdaļām, kas ir nepieciešamas veselīga un veikla suņa sabalansētam uzturam
 • Tāpēc, ja domājat izmantot BARF kā uztura koncepciju savam sunim, bet nevēlaties uzņemties visu papildu nepieciešamo laiku (maltīšu sagatavošana, sastāvdaļu iegāde, glabāšana un svaiguma saglabāšana, nepieciešamo piedevu pievienošana), mēs iesakām PLATINUM suņu barību!

  Daudzi BARF piekritēji arī novērtē mūsu produktu kā optimālu alternatīvu brīvdienās un citos gadījumos, kad nav iespējams nodrošināt svaigu gaļu un dārzeņus. Vēl citi BARF piekritēji papildina PLATINUM barību ar papildu svaigām sastāvdaļām.

  PLATINUM sausās suņu barības recepte

  70% svaiga gaļa, saudzīga gatavošana, augstas kvalitātes sastāvdaļas.Atklājiet recepti un gatavošanas metodi, kas padara PLATINUM unikālu.

  PLATINUM mitrās suņu barības recepte

  83% svaiga gaļa, augstas kvalitātes sastāvdaļas. Atklājiet paši, kas padara PLATINUM MENU recepti un gatavošanu tik unikālu.