PLATINUM barības priekšrocības

Laimīga un veselīga dzīve

Jūs ievērosiet šīs priekšrocības tikai dažu nedēļu laikā pēc barošanas uzsākšanas ar “PLATINUM” barību:

  • Laimīgāka dzīve

Par to parūpējas vieglā gremošana – sastāvdaļas, no kurām nav nekāda labuma, neizdara sasprindzinājumu uz aknām, nierēm un ādu

  • Lielāka muskuļu masa

Augstās kvalitātes olbaltumvielas no svaigas gaļas/zivs nekavējoties stimulē muskuļu augšanu.

  • Spīdīgs kažoks

Par to parūpējas barojošās eļļas un sastāvdaļu tīrība.

Pirmās klases iepakojums

PLATINUM ne tikai izvēlas inovatīvu pieeju, gatavojot bez ūdens, bet arī iepakojuma ziņā:

Tetra Recart® iepakojums aizsargā uzturvielas un pasargā no saplīšanas, tas aizņem minimālu glabāšanas telpu, to ir droši atvērt un viegli likvidēt.

Kartona iepakojums ir 100% pārstrādājams, to var salocīt plakanu un likvidēt kopā ar citiem iepakojumiem.

Mitrā suņu barība, kas iepakota tetrapakā, ir derīga 36 mēnešus, un barība, kas ir iepakota 100 gramu iepakojumā, ir derīga 24 mēnešus.

FSC zīmogs uz Tetra Recart ® iepakojuma apstiprina, ka kartona koksnes saturs tiek iegūts tikai no sociāli un ekonomiski apsaimniekotiem mežiem un citiem kontrolētiem avotiem.

Tetra Recart® iepakojums atšķiras daudzos veidos. Tas apvieno ērta un inovatīva iepakojuma koncepciju ar izcilu vides profilu un ekonomisku resursu izmantošanu.

  • Ideāli piemērots vielmaiņai

PLATINUM MENU satur augstas kvalitātes, viegli sagremojamas olbaltumvielas no 83% gaļas/svaigas zivs gaļas, kas – un tas ir galvenais – nav stipri denaturēta, gatavojot augstā temperatūrā.

PLATINUM MENU satur sabalansētus, pilnīgi sadalījušos ogļhidrātus, kas atbilst savvaļas uztura sastāvam.

  • Neizraisa nepanesību un alerģijas

PLATINUM barība tiek viegli sagremota, pateicoties dabīgam, veselīgam sastāvam, tāpēc nepanesamība tiek ļoti reti piedzīvota. Denaturētas sastāvdaļas, kas var izraisīt neizskaidrojamu niezi vai citas ādas problēmas, neizdara sasprindzinājumu uz metabolismu.

  • Mazāka “izvade”

Tā kā PLATINUM barība tiek optimāli sadalīta organismā, suns nepiedzīvo gāzes un caureju. Pat “mazās dāvanas” ir ļoti mazas un stingras.

PLATINUM mitrā barība