PLATINUM barības priekšrocības

Ideāli piemērota vielmaiņai

Katrs tradicionālās sausās barības kumoss ir pārklāts ar cietes slāni. Tam ir jāsadalās kuņģī, pirms gremošana var sākties. Tā kā tam ir nepieciešams laiks, ēdiens ir kuņģī ilgāk – sunim ir “pilns vēders” un pastāv nepārtraukts “torsio ventriculi” risks (zarnu griešanās).

Pēc pirmās reizes, kad dosiet savam sunim PLATINUM barību, Jūs ievērosiet, ka suņa vēders pēc ēšanas nebūs uzpūties.

Atškirībā no tradicinālās sausās barības:

  • PLATINUM neuzbriest kuņģī un neizraisa uzpūšanos.
  • Barība tiek ātri sagremota.
  • Zarnas ātri uzsūc uzturvielas.
  • Ogļhidrāti un olbaltumvielas tiek pilnībā metabolizētas.

Suņa kuņģis šūpojas, sunim kustoties, un var sagriezties, ja tas ir pilns.

 

Tā kā PLATINUM barība tiek optimāli sagremota, tiek izdarīts mazāks sasprindzinājums uz kuņģi, un tas ļoti ātri atbrīvojas no ēdiena. Jūsu sunim nevajadzēs tik ilgi atpūsties pēc barošanas.

 

Salīdzinot ar parasto sauso barību, var tikt dots mazāks barības daudzums, jo PLATINUM ir viegli sagremot un tiek nodrošināta labāka uzturvielu uzsūkšanās.

Veselīgāks dzīvesveids

Jūs ievērosiet pozitīvas pārmaiņas tikai dažu nedēļu laikā pēc barošanas uzsākšanas ar PLATINUM barību:

  • Dzīvesprieks

Par to viegli parūpējas gremošana – sastāvdaļas, no kurām nav nekāda labuma, neizdara sasprindzinājumu uz aknām, nierēm un ādu

  • Lielāka muskuļu masa

Augstas kvalitātes olbaltumvielas no svaigas gaļas nekavējoties stimulē muskuļu augšanu.

  • Mirdzošs kažoks

Par to parūpējas barojošās, auksti presētās eļļas, ko satur mūsu barība, un sastāvdaļu tīrība.

Kvalitatīvs iepakojums

Tā kā ērcītes, kas bieži var atrasties sausajā barībā, var izraisīt alerģiju (neizskaidrojama nieze), mēs pilnībā nodrošinām, ka PLATINUM barībā nav ērcīšu. Atšķirībā no tradicionālās sausās barības, PLATINUM barība tiek fasēta augstas kvalitātes iepakojumos ražošanas procesa gaitā un netiek pat īslaicīgi uzglabāta tvertnēs.

Hermētiskie iepakojumi nodrošina, ka vienmēr tiek saglabāts aromāts, lai Jūsu suns varētu izbaudīt barību no pirmā līdz pēdējam kumosam.

Zināšanai

Iepakojumi ir pieejami 1,5kg un 5kg izmēros. Pasūtījumi, kas pārsniedz šo svaru, sastāv no vairākiem 5kg iepakojumiem. Sausā barība ir derīga 18 mēnešus no izgatavošanas datuma.

  • Bez nepanesamībām un alerģijām

PLATINUM barība tiek viegli sagremota, pateicoties dabīgam, veselīgam sastāvam, tāpēc nepanesamība tiek ļoti reti piedzīvota. Denaturētas sastāvdaļas, kas var izraisīt neizskaidrojami niezi vai citas ādas problēmas, neizdara sasprindzinājumu uz metabolismu.

  • Mazāka izvade

Tā kā PLATINUM barība tiek optimāli sadalīta organismā, suns nepiedzīvo gāzes un caureju. Pat “mazās dāvanas” ir ļoti mazas un stingras.

 

PLATINUM Sausā barība