PLATINUM atšķirības

Tradicionālā mitrā barība

Pievienojot ūdeni vai ūdenī atšķaidītu gaļas buljonu, tradicionālā mitrā barība satur augstu mitruma līmeni, tomēr tās uzturvērtība ir mazāka.

Šī iemesla dēļ mēs pievēršam īpašu uzmanību sastāvdaļām, kas tiek pārstrādātas mūsu ražotajā barībā, un mēs apzināti izvēlamies atšķirīgu pieeju:

  • Mēs nepievienojam ūdeni, gatavojot mūsu PLATINUM MENU.
  • Mūsu veselīgā mitrā barība tiek gatavota tikai gaļas sulā!

Šis process ir ne tikai īpaši saudzīgs, bet arī garantē, ka suņiem nepieciešamās vērtīgās uzturvielas saglabājas dabīgas un neatšķaidītas.

Mazāk ir vairāk!

Galvenais faktors ir uzturvērtība – un tā ir īpaši augsta PLATINUM MENU: salīdzinot ar citām augstas kvalitātes mitrajām barībām, kuru uzturvērtība ir tikai 10 – 23%, PLATINUM MENU satur 35% viegli sagremojamas uzturvielas un tādēļ tā ir daudz efektīvāka barība.

PLATINUM recepte

83% svaiga gaļa vai zivs, augstas kvalitātes sastāvdaļas. Atklājiet paši, kas padara PLATINUM MENU recepti un gatavošanu tik unikālu.

Nav pievienots ūdens, tikai gaļas vai zivs sula: vairāk uzturvielu!

Praksē tas nozīmē:

Katra PLATINUM MENU 375 gramu iepakojuma uzturvērtība ir līdzvērtīga 800 gramiem tradicionālās augstas kvalitātes mitrajai barībai. Tas nozīmē, ka Jūsu sunim būs nepieciešama krietni mazāka barības deva.

PLATINUM MENU atbilst augstākajiem kvalitātes un garšas standartiem!