Mūsu produkts - SKIN CARE

Palīdz dziedēt brūces

SKIN CARE ir efektīvs un uzticams līdzeklis pirmajai palīdzībai un brūču kopšanai.
SKIN CARE līdzekļi:

 • veicina dabisko dzīšanas procesu,
 • nomierina, mitrina un dezinficē brūces
 • piemīt antibakteriālās īpašības,
 • mazina iekaisumu, sāpes un niezi

SKIN CARE izmanto dabas spēku, lai sniegtu ātru palīdzību šādos gadījumos:

 • pie nobrāzumiem un insektu kodumiem
 • pie izgulējumiem – rētām
 • pie iegriezumiem un apdegumiem
 • savainotiem pēdu spilventiņiem un infekcijām

Tas aizsargā ādu no vides ietekmes, piemēram, mitruma, netīrumiem, baktērijām, vīrusiem un sēnītēm. Piemēram, aizsargājot pēdas spilventiņus no aukstuma un atledošanas sāls.

Jūsu četrkājainais draugs jutīs SKIN CARE nomierinošo efektu uzreiz pēc tā uzklāšanas: balzamam ir relaksējošs efekts. Āda kļūst mīkstāka un elastīgāka. Tiek atvieglota nieze, un samazinās vēlme kasīties, kost vai laizīt ādu.

Dabīga brūču ārstēšana un ādas atjaunošanās

SKIN CARE efektivitātes pamatā ir dabīgas sastāvdaļas – drošas un bez zināmām blakusparādībām:

 1. Dabīga olīveļļa iekļūst visdziļākajā šūnu veidošanas ādas slānī – nevis kā daudzas ziedes, kas paliek uz brūces virsmas. Unikālā eļļa tiek iegūta no olīvām, kas augušas vismaz 300 gadu vecos kokos. Koka ievērojamais vecums balstās uz to oleuropeīna un hidroksitirosola augstā īpatsvara – divi no efektīvākajiem dabas antioksidantiem. Mēs tos izmantojam SKIN CARE. Āda tiek aizsargāta no brīvajiem radikāļiem, un tā tiek stimulēta, lai atjaunotu šūnas. Eļļa arī pārsteidz ar savām antibiotiskajām, pretiekaisuma un imūnsistēmas stiprināšanas īpašībām.
 2. Dabīgais bišu vasks noslēdz brūci kā plāksteris un kompensē trūkstošo ādas aizsargslāni. Tas pasargā ādu no infekcijām, un tam ir mitinošas īpašības, kas ir ļoti efektīvas brūču ārstēšanā. Atšķirībā no parafīna bišu vasks pieļauj gaisa caurlaidību un tādējādi ļauj ādai elpot. Tam ir antibakteriāls, pretiekaisuma un niezi mazinošs efekts. Augstais A vitamīna īpatsvars stimulē jaunu šūnu augšanu.
 3. Augu ekstrakti ietekmē gan ādas virsmu, gan zemādu. Augu ekstrakti ir ne vien antibakteriāli, ar pretiekaisuma un brūču dziedēšanas īpašībām, bet tie arī mazina niezi un pietūkumu. Tāpēc tos vienmēr izmanto dziedināšanas līdzekļos pret dažādām ādas slimībām un kairinājumiem un ādas kopšanai. Tie novērš un neitralizē ādas infekcijas.