Platinum MENU – jaunais suņu barības konservu etalons!

Cilvēka labākā drauga priekštecis ir vilks.

Līdz pat mūsdienām ir saglabājušies šī priekšteča gēni un instinkti, kas ietekmē arī barības izvēli.

Suņiem ir nepieciešama gaļa

Tāda ir šī vienkāršā un tajā pat laikā neapstrīdamā formula. Tikai ēdot gaļu, mūsu četrkājainie draugi būs veselīgi un stipri diendienā.

Ar Platinum MENU suns iegūst tieši to, ko viņa iekšējais vilks pieprasa:

pilnvērtīgus augstākās kvalitātes konservus, kas satur 83% svaigas gaļas.

Platinum MENU ražošanas procesā mēs barībai nepievienojam ūdeni – mūsu konservi tiek pagatavoti, gaļai sautējoties savā sulā!

 
Šāda ražošanas metode ir ne tikai ļoti saudzīga, bet tā nodrošina arī to, ka sunim svarīgās uzturvielas neatūdeņojas un dabīgi saglabājas barībā. Pretstatā citiem šādu produktu piedāvātājiem, PLATINUM neizmanto kaušanas atkritumus, garšas uzlabotājus vai pastiprinātājus un augu vai gaļas blakus produktus. Viss iepriekš minētais ļauj suņiem izbaudīt un labi sagremot mūsu ražoto barību.

Platinum recepte

Augstvērtīgai dzīvnieku barībai ir svarīgas ne tikai piedevas –
bet arī uzturvielu saglabāšana barības pagatavošanas procesā!

 

Tādēļ Platinum MENU izvēlas arī inovatīvu iepakojumu:
Speciāli izveidotajā TETRA PAKAS iepakojumā iespējama maksimāli saudzīga barības sautēšanās savā sulā.

Pateicoties Tetra Recart® īpašajai formai, tikai nelielas sautēšanas rezultātā barībā saglabājas visas sunim nepieciešamās svarīgās uzturvielas un vitamīni. Pie tam Platinum MENU iepakojums ir 100% otrreiz pārstrādājams un līdz ar to ir ļoti draudzīgs videi.

Platinum Menu pagatavošanā tiek izmantotas tikai labākās piedevas: 83% svaigas vistas gaļas un nemodificēti rīsi apgādās Jūsu suņa organismu ar vērtīgiem proteīniem un viegli sagremojamiem ogļhidrātiem. Tam tiek pievienoti arī izmeklēti dārzeņi, lašu eļļa un olīveļļa, kā arī papildus vitamīni un mikroelementi. Pārliecināties paši.

SASTĀVS:

 

Svaiga vistas gaļa (83%), rīsi, burkāni, sīpolloki, olīveļļa, laša eļļa.
Piedevas uz 1 kg:
Vitamīns A 4000 S.V., vitamīns D3 800 S.V., vitamīns E 60 mg, varš 6 mg.

Analītiskās sastāvdaļas:
Proteīns 15%, tauki 9,2%, pelni 2,75%, kalcijs 0,5%, šķiedrvielas 0,5%, fosfors 0,35%, mitrums (koncentrēta gaļas sula) 65%.

Mazāk ir vairāk

Svarīgs ir barības lietderīgums, kam PLATINUM MENU barībā tiek pievēsta īpaša uzmanība: Salīdzinājumā ar citiem augstas kvalitātes konserviem, kas satur tikai 10% – 23% sunim nepieciešamo uzturvielu, PLATINUM MENU satur 35% un līdz ar to ir uzturvielām daudz bagātāka.

Tas nozīmē: katrs 385 gramu Platinum MENU iepakojums uzturvērtību ziņā atbilst vienas 800 gramu augstas kvalitātes konservu bundžas saturam. Tātad Jūsu sunim būs nepieciešams daudz mazāk barības!

Platinum garantija

Jūs varat paļauties
uz Platinum MENU:

  • pagatavots no 83% svaigas gaļas, nemodificētiem rīsiem, kā arī citām dabīgām un augstvērtīgām piedevām;
  • gaļa sautēta savā sulā, bez ūdens;
  • netiek izmantoti kaušanas atkritumi, garšas uzlabotāji, pastiprinātāji un augu vai gaļas blakus produkti

 

Ja Jums vai Jūsu sunim radīsies pretenzijas pret Platinum MENU produkciju, Jūs varēsiet pirmo 100 dienu laikā pēc produkta iegādes izmantot mūsu piedāvāto 100 % naudas atmaksas garantiju. Mēs dodam savu goda vārdu: Jums tikai mums jāpiezvana, un mēs bez maksas aizbrauksim pēc produkta pārpalikumiem uz Jūsu mājām. Protams, arī pirkuma summa tiks atlīdzināta pilnā tās apmērā.