Jautājumi un atbildes - biežāk uzdotie jautājumi par PLATINUM barību

Šeit Jūs atradīsiet atbildes uz jautājumiem, kādus ir saņēmusi mūsu klientu apkalpošanas komanda, un praktiskus ieteikumus, kā barot savu suni ar PLATINUM pilnīgu barību.

 

Kāpēc PLATINUM pārstrādā svaigu gaļu?

Salīdzinot ar parastu sauso barību, kurā tiek izmantoti gaļas milti, PLATINUM ražo savu barību no vismaz 70% svaigas gaļas. Salīdzinot ar gaļas miltiem, kas jāsagatavo ļoti augstā temperatūrā, svaigu gaļu var gatavot ļoti saudzīgi, nepievienojot ūdeni, kas ir nepieciešams parastām metodēm. Tas nodrošina optimālu olbaltumvielu izmantošanu, un atlikušais mitrums no tīras gaļas sulas sniedz produktam nepārspējamu garšu, nepievienojot nekādas atrakantu piedevas.

Kāpēc dažādām suņu šķirnēm nav īpašas barības?

Katrs suns ir cēlies no vilku sugas, un gremošanas trakts ir paredzēts gaļas ēšanai. Mūsu barība tiek veidota tā, lai visi suņi to varētu to viegli absorbēt – no jorkšīras terjera līdz vācu dogam – un tā vienlīdzīgi apmierinātu visu šķirņu vajadzības.

Kāpēc nav PLATINUM barība vecākiem suņiem?

Savvaļā vecs vilks ēd tādu pašu ēdienu kā jauns vilks. Ja vecam sunim nodrošināsiet uzturu ar zemu olbaltumvielu sastāvu, tas zaudēs muskuļu masu un vitalitāti.

Kāpēc kucēnu barība ar visu nesatur zaļo mīdiju lipīdu ekstraktu?

Pirmajos trīs suņa dzīves mēnešos jāizvairās no zaļo mīdiju lipīdu ekstrakta uzņemšanas, lai novērstu, ka dzīvnieka organisms neattīsta spēju pats ražot svarīgas vielas.

Cik ilgi var uzglabāt PLATINUM?

Sauso barību var glabāt 18 mēnešus pēc tās ražošanas; mitro barību var glabāt 36 mēnešus.

Vai pieaudzis suns var viegli pāriet no vienas sausās barības uz citu?

Jā, to ir iespējams mainīt jebkurā laikā. Pat tajā pašā dienā var barot dažādus veidus.

Vai es varu tajā pašā dienā sunim dot gan mitro, vai sauso barību?

Ja vēlaties sniegt sunim dažādību, Jūs varat viegli pārslēgties starp visiem PLATINUM barības veidiem.

Nav svarīgi, vai no rīta dodat mitro barību un vakarā sauso vai otrādi.

Vai es varu vienā bļodā sajaukt sauso un mitro barību?

Jā, Jūs varat sajaukt visas PLATINUM barības un pasniegt to kā vienu maltīti.

Kurš sausās barības veids ir piemērots manam sunim?

Jūs varat izvēlēties garšu atbilstoši Jūsu suņa vēlmēm, vienalga, vai dodat tam barību pieaugušiem suņiem ar vistas gaļu, barību pieaugušiem suņiem ar jēra gaļu un rīsiem vai barību pieaugušiem suņiem ar Ibērijas cūkas gaļu un dārzeņiem. Protams, Jūs arī varat pārslēgties starp visiem trim veidiem. Jūsu suns gūs labumu no uzturvielām, vitamīniem un minerālvielām no katra mūsu barības veida.

Kuru mitrās barības veidu man vajadzētu izvēlēties?

Jūs varat izvēlēties starp MENU ar vistas gaļu, MENU ar zivi un vistas gaļu un MENU ar tītara gaļu un lasi, pamatojoties tikai uz Jūsu suņa izvēli.  Un protams, Jūs varat pārslēgties starp trim garšas veidiem jebkurā laikā. Katrs veids ir pilnīga maltīte, kas Jūsu sunim nodrošina visas būtiskās uzturvielas, vitamīnus un mikroelementus.

Vai es varu dot savam kucēnam mitro barību?

Jūs varat piedāvāt savam kucēm PLATINUM MENU. Tā kā tā nav pilnīga maltīte kucēniem, lūdzu, konsultējieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru, kas Jums sniegs barošanas ieteikumus.
Jūs varat sazināties ar mums pa šādu klientu apkalpošanas centra tālruņa numuru +371 29 220 158.

Kad es varu pāriet no kucēnu barības uz pieaugušo?

Laiks, kad varat pāriet no kucēnu barības uz pieaugušo, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, Jūsu suņa sagaidāmā lieluma un šķirnes.

Mazo šķirņu suņiem (piemēram, takšiem un mopšiem) var dot kucēnu barību līdz 12 mēnešu vecumam.

Vidēja izmēra suņiem (piemēram, austrālijas aitu sunim vai borderkollijam) var mainīt barību, kad ir beigusies zobu nākšana (apmēram seši mēneši), kamēr lielām šķirnēm (piemēram, bernes ganu sunim un rodēzijas ridžbekam) var dot pieaugošu barību no četru mēnešu vecuma.

Ja vēlaties individuālu konsultāciju savam sunim, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru pa e-pastu: platinum@platinum.lv vai zvaniet uz mūsu klientu apkalpošanas centra bezmaksas numuru: +371 29220158.

Ja Jūs pārejat uz pieaugušu suņu barību, pirms Jūsu kucēns ir sasniedzis 12 mēnešu vecumu, Jums jāievēro kucēnu tabulā  atrodamos  barošanas ieteikumus, lai nodrošinātu atbilstošu uzturvielu daudzumu.

Kā es varu pāriet no parastās mitrās barības uz PLATINUM MENU?

Pāriešanu no parastās mitrās barības uz PLATINUM MENU var veikt nekavējoties bez jebkāda pārejas posma.

Ja Jūsu sunim ir ļoti jutīgs kuņģis, Jūs var viņam dot PLATINUM MENU 1 -2 dienas, iepazīstinot ar to lēnām, līdz dzīvnieks ir pilnībā tam pielāgojies.

Kā es varu pāriet no parastās sausās barības uz PLATINUM sauso barību?

Mēs iesakām nekavējoties mainīt suņu barību bez pārejas posma.

Ņemot vērā sagremojamības atšķirības, nav ieteicams jaukt PLATINUM sauso barību ar citu sauso barību.

Vai PLATINUM tiek testēts uz dzīvniekiem?

Nē. Mēs PLATINUM dzīvnieku barības un kopšanas produktu izstrādē un ražošanā paši neveicam testus vai eksperimentus uz jebkādām dzīvām radībām, kā arī mēs neizmantojam un neesam izmantojuši trešo pušu pakalpojumus šādu eksperimentu veikšanai.