Biežāk uzdotie jautājumi par PLATINUM CARE

Šeit Jūs atradīsiet atbildes uz jautājumiem, kādus ir saņēmusi mūsu klientu apkalpošanas komanda, un praktiskus “OralClean+Care” izmantošanas ieteikumus.


Cik ilgs ir ārstēšanas process?

Ārstēšanas ilgumu nosaka šādi kritēriji: šķirne, svars, iekaisuma konsistence, ģenētiskā nosliece, uzturs. Ņemot vērā šos daudzos faktorus, ir grūti noteikt vienu konkrētu ilgumu. Lietojot pareizi un regulāri (svarīgi: divas reizes dienā, citādi zobakmens atkal sacietē), pēc mūsu pieredzes ir nepieciešamas aptuveni 2 – 6 nedēļas, lai noņemtu zobakmeni, tomēr atsevišķos gadījumos var būt nepieciešams vairāk laika.
Produkts darbojas 100% gadījumu; ja neredzat nekādas izmaiņas pēc 3 nedēļu lietošanas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruņa numuru +371 29220158.

Sunim nepatīk produkts

Šajā sakarā suņi var būt kā bērni. Viņiem nepatīk, ja par to zobiem rūpējas. Tomēr mēģiniet to turpināt, jo “OralClean+Care” ir vienīgā alternatīva mehāniskai zobu aplikuma noņemšanai, piemērojot anestēziju.

Vai “OralClean+Care” satur skābes?

Nē, tas satur tikai citrusaugu sēklu ekstraktu un augu eļļas. Atšķirība slēpjas efektā: eļļa ir barojoša, novērš infekcijas un ilgtermiņā mīkstina zobu aplikumu. Skābe ietekmētu ne tikai aplikumu, bet arī zobus un emalju.

Cik liels ir alkohola saturs?

Alkohola proporcija uz vienu izmantošanas devu ir tik maza, ka nerodas apdraudējums sunim vai kaķim. Tāpēc produktu var bez ierobežojumiem dot pat slimiem dzīvniekiem. Sastāvā ir nepieciešams alkohols, jo tas kalpo kā aktīvo sastāvdaļu pārvietotājs. Tomēr proporcija ir vienāda vai mazāka par to, kas tiek izmantota bērniem piemērotiem šķidrajiem medikamentiem.

Vai šis produkts var novērst zobu krāsas maiņu?

Nē, tā kā “OralClean+Care” nav balināšanas līdzeklis un nesatur skābes, tas neietekmē krāsas maiņu. Tomēr tas nozīmē, ka tas nebojā zobu emalju un tam ir ļoti maiga iedarbība.

Man ir problēmas to iedot manam kaķim    

                                                                  
Ja kaķis nenolaiza gelu no savas ķepas, Jūs varat uzlikt nedaudz gela uz ūsām vai mutes kaktiņa, mēģinot vēlreiz.
Kā arī Jūs varat izvēlēties ēdienu, kas Jūsu kaķim īpaši garšo, piemēram, laša pastēte, garneles, mencu aknas, un sajaukt to ar “OralClean+Care”. Izmantojot to šādā veidā rezultāts tiks sasniegts ilgākā laikā, tomēr tas strādā. Lūdzu, dodiet iespēju produktam un savam kaķim!

Kāda ir starpība stap klasisko “OralClean+Care” un ar lašu eļļu?

“OralClean+Care” ar lašu eļļu satur papildu lašu eļļu, un tam ir maigāka garša nekā “Classic”, tāpēc daudzi dzīvnieki dod tam priekšroku.

Vai man vajadzētu iegādāties aerosolu vai gelu?

Tas ir pilnībā atkarīgs no Jums un Jūsu dzīvnieka. Aerosola priekšrocība ir tas, ka to var piemērot daudz ātrāk un tā devu ir daudz vieglāk kontrolēt. Bet ne visiem dzīvniekiem patīk izsmidzināšanas skaņa, un dzīvnieki var sākt kratīt galvu, kas apgrūtina izmantošanu. Gelu ir viegli lietot, un tas labi pielīp pie zobrakmens. Tomēr atšķirībā no aerosola Jums ir jānomazgā rokas pēc tā izmantošanas.

Gelu ir grūti dabūt no pudeles

Lūdzu, apgrieziet pudeli otrādi.

Gels vienmēr noslīd no mana pirksta.

Turiet gelu ledusskapī, kas mainīs tā konsistenci un padarīs to noturīgāku. Ja glabāšanas laikā turat gelu otrādi, pudeli būs vieglāk iztukšot.

Mans suns norij gelu – vai tas ir bīstami?

Nē, tā kā “OralClean+Care” satur tikai dabīgas sastāvdaļas, tas ir pilnīgi nekaitīgs Jūsu suņa vai kaķa organismam, un to var izmantot bez jebkādām šaubām.